Запрошуємо на Конгрес Християнської молоді України, який відбудеться з 25 по 30 серпня на Чорному морі

13fest

 

З 25 по 30 серпня 2014 року на березі Чорного моря в Одеській області у м. Южне, база «Благодатне літо» відбудеться XIII Конгрес Християнської молоді України. Захід буде проводитися під гаслом «Досягай Словом». Ключовим біблійним тестом для нього став вірш «Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас і моїми свідками будете в Єрусалимі в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю Землі» (Дії Апостолів 1:8).

Конгрес християнської молоді проводиться в Україні кожних три роки і об’єднує представників євангельських церков із України, Росії, Білорусі, та інших пострадянських держав. Цього року даний захід має на меті об’єднати молодь України шляхом спілкування, навчання та спільного прославлення Бога.

За усі роки проведення конгресів його учасниками стали приблизно 10 000 молодих християн. Цього року очікується приблизно 1500 слухачів. Цілі заходу: надихнути молодь до проповіді власним життям близьким, друзям, служити через малі групи вивчення Біблії, спонукати молодих християн жити активним посвяченим життям, попри всіх діл, служити Богові та ближнім у кожному дні.

«Ми віримо, що це буде особливим проривом в духовному житті молодого покоління, де ще раз будуть проголошені наші цінності на досягнення людей Словом Божим, досягнення невіруючих далеких від церкви і ствердження в Слові молодого покоління, яке могло б далі нести Євангеліє.»- Андрій Корнійчук, голова оргкомітету конгресу, керівник молодіжного відділу ВСЦ ЄХБ.

Цього року на учасників очікують:

  • семінари по актуальним темам християнського життя,
  • практичні майстер-класи,
  • цікаві відео матеріали,
  • спортивні змагання з футболу, волейболу, богатирські ігри
  • креативні інноваційні проекти, в яких зможуть взяти участь усі бажаючі.

Організатори сподіваються, що Конгрес християнської молоді України сприятиме духовному пробудженню серед молоді України і особистому благовістю в суспільстві.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у XIII Конгресі Християнської молоді України!

 

Додаткова інформація:
www.facebook.com/13congress
www.vk.com/13congress
email: baptistyouthua@gmail.com